Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> 31.10 - Йенс Фрибе - арт-кафе Победа (Одесса)
Magic Box
сообщение 23.10.2009, 14:39
Сообщение #1


Цитировать ник

Звезда России
Иконка группы

Группа: Members
Сообщений: 146
Регистрация: 19.2.2008
Из: Одесса
Пользователь №: 14497
Любимая группа/исполнитель: PLAYOFF г.ОдессаРепутация:   0  


]]>]]>

31 октября
Арт-кафе "Победа" (ул. Греческая, 25)
Концерт группы "Jens Friebe & Band"
Начало в 20:00
Вход свободный


У суботу, 31 жовтня, у арт-кафе «Победа» виступить берлінський музикант Йенс Фрібе зі своєю групою. Пісні берлінського співака відносяться до поп-музики у найкращому сенсі: це танцювальні мелодії – доступні кожному, навіть тому, хто не розуміє жодного слова – та нескладні німецькомовні тексти.

Досить довгий час Йенс Фрібе був учасником різноманітних німецьких груп, після чого у 2004 році він випустив свою першу соло-платівку, яка відразу принесла великий успіх та отримала похвалу критиків – у першу чергу, завдяки багатозначним текстам. За нею слідує два наступних альбоми, останній із яких вийшов у 2007 році («Das mit dem Auto ist egal Hauptsache dir ist nichts passiert»).

В Україні Йенс Фрібе виступить також у Хмельницькому (2.11.) та Києві (3.11.). Турне буде організовано Ґете-Інститутом у рамках проекту «Школи: партнери майбутнього». Метою ініціативи є створення всесвітньої мережі шкіл як мінімум із 1000 шкіл-партнерів та у пробудженні інтересу молодих людей до Німеччини. Ґете-Інститут в Україні співпрацює із 15-ма школами-партнерами, підтримуючи їх в організації занять з німецької мови – завдяки забезпеченню устаткуванням шкіл, семінарам для вчителів та стипендіям у Німеччині для учнів. Крім того, Ґете-Інститут пропонує школам-партнерам широкий спектр культурних проектів для того, щоб українська молодь могла таким чином краще ознайомитися з актуальною німецькою культурою.

Подробности на сайте www.magicbox.od.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0
Текстовая версия Сейчас: 25.6.2018, 1:09

© 2006-13 MyMuzZone.com: музыкальный форум, новости музыки. Форум о метале, альтернативной музыке, роке, панке, рэпе и электронной музыке.
Тексты